Введите запрос и нажмите Enter

Pull and Bear

Pull and Bear це дух молодості і натхнення. З моменту свого створення в 1991 році, Pull & Bear адаптувався до потреб молодих людей. Належить концерну Inditex, який володіє такими брендами як Massimo Dutti, Zara, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Bershka. Ідея бренду Pull and Bear — виробництво одягу, яка відповідає останнім тенденціям моди. Це стало можливим завдяки щотижневому оновленню колекції у всіх магазинах бренду Pull and Bear.

Завдяки роботі команди дизайнерів над створенням колекцій одягу та аксесуарів, бренд Pull and Bearассоцііруется з актуальністю і сучасністю. В продукції цього бренду поєднується оригінальність, практичність і комфорт. Співвідношення оптимальної ціни і відмінного якість продукції — основна мета бренду Pull and Bear!

Бренд Pull and Bear розробив особливу концепцію магазину, яка дозволяє підібрати практично весь гардероб, включаючи взуття та верхній одяг, і все це за доступними цінами. Різноманітна верхній одяг, штани, джинси, аксесуари, лімітована колекція взуття — все це представлено в магазинах Pull and Bear!

Одяг Pull and Bear — це одяг для енергійних, творчих і амбітних молодих людей, які хочуть завжди бути в русі і перебувають в центрі загальної уваги.

 

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×