Введіть і натисніть Enter.

Crazy Karting

Це єдиний прокатний картодром такого рівня на півдні України. Не випадково і місце його розташування, адже саме Одеса була піонером картингу в Радянському Союзі і в незалежній Україні, в цьому місті і донині поважають і цінують традиції картингу, пишаються відомими одеситами-автоспортсменам, відроджується школа пілотів і звичайно ж все це робиться з гумором.

У перервах між заїздами, Ви можете відпочити в затишному кафе з видом на трасу попиваючи каву або прохолодні напої.

Для постійних клієнтів клуб планує проводити аматорські турніри і різні заходи, так само будемо раді організувати корпоративні і приватні івенти, презентації.

Запланована робота дитячої школи, що дозволить отримати перші навички водіння, а так же прищепити дитині почуття відповідальності і самостійності.

Про Карти

Парк машин складається з картов SodiKart (Франція) потужністю 9 л.с. (Об’єм двигуна 270 см. Куб.). На даний момент близько 70% картодромов в Європі використовують карти компанії Sodi які поєднали в собі чудову якість, керованість і безпеку. Ми раді запропонувати Європейська якість Вам.

Про Трасу

Довжина – 500 м, ширина – до 6 м, покриття асфальт. Довга пряма старт-фініш, кілька шикан і різні повороти дозволять отримати максимум адреналіну та задоволення від пілотування машин, а так само відчути екстримальний драйв! Траса обладнана системою хронометражу АМВ, пунктом управління заїздами, інформаційним табло в зоні очікування.

Про Кафе

Літнє кафе, розташоване безпосередньо вздовж траси, дозволить Вам перепочити між заїздами, комфортно провести час спостерігаючи за заїздами ваших близьких, а в разі черзі скоротати час, попиваючи прохолодні напої.

Чекаємо Вас!

Режим роботи: понеділок – четвер: з 13:00 до 22:00

П’ятниця – Неділя: з 11:00 до 23:00

В погану погоду і холод — телефонуйте, уточнюйте роботу клубу

×

×
Подпишитесь на новости
×