Введите запрос и нажмите Enter

Космічний Гешефт відкрив новорічну атмосферу у Riviera!

Минулих вихідних відбувся фестиваль «Гешефт — 34» у ТРЦ Riviera. Для відвідувачів працював величезний дизайн-маркет українських брендів, окрема зона фудкорту та гості заходу мали змогу відчути красу космосу через декорації сузір’їв, планет і їх срібного відблиску. У повітрі літали гігантські міжзоряні хмари з зоряного пилу і плазми. Кожен міг зануритися у цю атмосферу затишку і тепла та обрати новорічні подарунки найближчим.

Відвідувачі ТРЦ Riviera вже відкрили сезон зимових знижок у брендових магазинах Riviera. Більшість магазинів вже оновили вітрини на новорічні та оголосили знижки до -70%. Кожен куточок Riviera перетворився на яскраву фотозону, де можна зробити фото напам’ять просто зараз. Море подарунків, знижок, новорічного декору та святкових прикрас і гарного настрою вже чекає на вас у ТРЦ Riviera.

Також нагадуємо, що кожні вихідні у центральному атріумі з 13:00 на вас та ваших дітей чекає безкоштовна дитяча анімація від Міста іграшок.

Дякуємо за ці вихідні разом із нами! Чекаємо зовсім скоро!

24 грудня відкривається ресторан швидкого харчування McDonalds на 2-ому поверсі, а 28 грудня на урочистому відкритті фуд-корту відвідувачі матимуть змогу виграти цінні подарунки на масштабній пен‘яті від McDonalds!

З 27 по 30 грудня відбудеться Hand Made ярмарок «Різдвяний Ажіотаж», а також 28 та 29 грудня безкоштовні вистави Крижане серце та Лускунчик у Леопарк.

×

×
Подпишитесь на новости
×