Введите запрос и нажмите Enter

Season

Торгова марка «Season» заснована в 1996 році в модній європейській столиці — місті Києві.

За довгий період діяльності зарекомендувала себе як виробник якісного, комфортного і елегантного верхнього жіночого одягу. Основна мережа магазинів знаходиться в Україні, але представництва ТМ Season можна знайти в багатьох країнах. Таких як Угорщина, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, США.

Протягом багатьох років ТМ Season впливає на вуличну моду українок, на що регулярно отримує численні позитивні відгуки. А ж не дивно, так як співробітники ТМ Season відносяться до кожного покупця немов до частини сім’ї. Підбираючи потрібну модель, фахівці підходять індивідуально до кожного покупця, попередньо з’ясувавши який спосіб життя веде людина і яка колірна гамма близька майбутньому володарю вироби ТМ Season. А адже це велика рідкість, при масовому виробництві.

Продукція компанії — це широкий асортимент жіночого демісезонного і зимового пальто, півпальто, курток, плащів з високоякісних тканин модних текстур і забарвлень. Приємним здивуванням для Вас буде доступна ціна і при цьому дивовижне якість! Дизайнери ТМ Season завжди йдуть в ногу з плином моди і створюють моделі для дуже широкого сегмента покупця. Основний гордістю є не тільки дотримання модних тенденцій але і яскраво виражений стиль Bon Ton. Стиль справжніх леді та незалежного лідера. А у справжньої леді неодмінно повинні бути розкішні пальто!

Ми пропонуємо величезний вибір. У колекції представлено більше 100 моделей одягу.

ТМ Season це не просто верхній одяг це, стиль життя!
 

 

×

×
Подпишитесь на новости
×