Введите запрос и нажмите Enter

REMIX

REMIX concept store — це новий для України проект мультибрендових магазинів, в яких представлені колекції унікальних виробників Європи, Туреччини, Азії та капсульні колекції українських дизайнерів

Нестандартний дизайн магазина дарує відчуття абсолютно нової реальності — в REMIX вірять в унікальну філософію брендів, які і творять щоденні революції в світі моди.

Головна цінність REMIX concept store — можливість підібрати все необхідне в одному місці. Сучасний темп життя такий, що не в кожного є можливість виділити на шопінг цілий день або заїхати в кілька місць. Саме для того, щоб полегшити пошук і оптимізувати процес складання гардероба, засновники магазину зібрали все краще в одному місці, і що важливо — за адекватними цінами діапазону «середній».

Кращі бренди, деякі з яких представлені в Україні ексклюзивно, плюс концептуальний дизайн торгового простору, грамотний мерчандайзинг і професійні стилісти-консультанти, ми впевнені, не залишать вас байдужими до концепту REMIX також як і нас.

Ми зібрали кращу команду, які стануть вам справжніми друзями і помічниками.

Набір брендів в REMIX — невипадковий. Речі перерахованих вище марок одягу хоч і відрізняються за стилем, але при цьому легко комбінуються один з одним. З кожної колекції представленого в REMIX бренду відбираються найцікавіші речі. Зазвичай вони умовно діляться на дві категорії: гостромодні, що відображають світові тренди, і базові, які ніколи не вийдуть з моди.

REMIX це не тільки мережа магазинів, але і український бренд. Дизайнери бренду приділяють велику увагу не тільки якості, але і унікальним елементам дизайну.

Цілий штат професійних байєрів, які вже не один рік працюють в сфері моди, досконально вивчають переваги в одязі сучасних городян: з урахуванням особливостей українського менталітету; попиту в магазині; тенденцій street-fashion. Ці люди регулярно бувають на світових Тижнях моди — розширюють кругозір і складають загальну картинку. Все для того, щоб відбирати в шоу-румах саме ті речі, які будуть затребувані в Україні. Ми знаходимося в постійному пошуку нових унікальних фірм, які не представлені в сегменті «mass market».

Наш клієнт — той хто шукає більше унікальності, якості і не залежимо від брендів і їх імені.

У якому б стилі не був одяг, яку ви обираєте, будьте впевнені — у своїй категорії це краще — як по дизайну, так і за якістю.

 

 

Офіційний сайт бренду

ТЕЛ .: +38 (048) 796 50 95, +38 (048) 709-30-48

×

×
Подпишитесь на новости
×