Введіть і натисніть Enter.

O bag

Компанія O bag була заснована в 2009 році молодою амбіціозною групою однодумців з міста Падуя, неподалік Венеції. Маючи досвід роботи в предметному дизайні і розуміючи тенденції розвитку світової фешн-індустрії, їх завданням було створення аксесуара, який переверне звичне розуміння і ставлення споживача до речей. Так народився концепт mix & match (міксуй і поєднуй) і перший продукт компанії – годинник O clock, який був гідно оцінений на виставці дизайну та легкої промисловості Milan International Exhibition в 2010 році.

Однак, про O bag в той час ще ніхто не чув. Full Spot – саме так іменували свій бренд його творці. Це назва мала передавати експресію кольору і фарб, коли твій годинник – не просто нудний аксесуар, а яскрава пляма образу. Основною групою товарів в той час були годинники: наручні (O clock) і кишенькові (O chive).

У першій колекції бренду було близько 20 ремінців і 20 циферблатів O clock.

Серед перших з’явилися циферблати:

Classic (білий класичний циферблат без цифр);
Тон в тон (кольорові циферблати, в тон до яких можна підібрати ремінці);
Numbers (циферблати з цифрами);
Disney (циферблати із зображенням героїв мультфільмів Діснея).
З появою сумок, бренд позначив концепцію свого подальшого розвитку, виділивши 4 головних відмінних особливості:

Комбінаторність (все, що ми продаємо збирається з декількох частин, Кастомізіруйте, змінюється клієнтом особисто). Вперше в житті бренд не вирішує за вас, яким повинен бути ваш аксесуар. Ви створюєте його особисто, починаючи від форми вироби, закінчуючи матеріалом, кольором і фурнітурою компонентів.
Інноваціоннний матеріал. Новаторська ідея mix & match просто не могла бути реалізована за допомогою шкіри і будь-яких інших шаблонних матеріалів. Тільки нові, інноваційні матеріали: EVA (етиленвінілацетат або простим словами – пористий або спінений каучук) – матеріал корпусу сумки. Легкий, міцний, зносостійкий, абсолютно екологічний і гіпоалергенний. Силікон – матеріал змінного ремінця годин O clock.
Design & Made in Italy. Італія – ​​лідер світової модної індустрії. Це синонім відмінної дизайну, стилю і якості. Продукція нашого бренду створюється і виробляється в Італії.
Колір. Тільки соковиті яскраві кольори, трендові принти і мотиви, які пробуджують бажання купити продукцію O bag.
Популярність сумок O bag росла з кожним днем, в результаті чого цілком логічним етапом розвитку компанії став ребрендинг, що почався в 2015 році. Змінилася не тільки концепція магазинів, але і сам бренд отримав нову назву O bag в честь свого лідера продажів.

До цього моменту всі магазини світу, які раніше працювали під логотипом Full Spot, Full Spot Market, Fullspot Factory, змінили його на O bag. store

Full Spot залишилося назвою виробничої компанії.

THE O PHILOSOPHY
#onebecomesmore

Вся продукція бренду починається c великої літери O, яка означає:

One
Own
Original
One: Унікальне бажання нашого клієнта – єдино важлива одиниця, яку він може повністю задовольнити його за допомогою продукції O bag.

Own: клієнт створює свій власний ні на що не схожий аксесуар.

Original: в своєму виборі наш клієнт буде абсолютно оригінальний і унікальний.

×

×
Подпишитесь на новости
×