Введите запрос и нажмите Enter

Calzedonia

Calzedonia (кальцедонія) — це модна італійська компанія відома в більшості країн світу. Марка прославилася випуском оригінальних, якісних колекцій нижньої білизни і панчішно-шкарпеткові продукції за доступними цінами.

Компанія Calzedonia була утворена в 1987 році в невеликому містечку недалеко від Верони. Спочатку марка спеціалізувалася тільки на випуску різноманітних моделей шкарпеток і панчіх, перша лінія нижньої білизни була запущена в 1996 році під назвою Intimissimi (зараз це окрема марка, також отримала велику популярність).

У модному магазині Calzedonia представлений великий асортимент різноманітних моделей панчішно-шкарпеткових виробів і купальників відмінної якості за доступними цінами.

Сучасні колекції від Calzedonia намагаються враховувати пристрасті своїх покупців. У них представлені як лінії для шкарпетки панчішної продукції, так і білизна і купальники. Лінії Calzedonia відрізняються оригінальним дизайном, незвичайними фактурами, новаторськими формами і виконанням. Тут можна купити як практичні речі, так і супер сексуальні, з обробкою їх мережив і страз.

 

Офіційний сайт

×

×
Подпишитесь на новости
×