Введіть і натисніть Enter.

Levi′s

Історія Levi’s
Всесвітньо відома марка штанів, яка зробила революцію в «пролетарської моді», відзначає 155-річчя з дня свого народження, а саме – з дня випуску першої промислової партії під маркою Levi Strauss.

Торгова марка Levi’s® небезпідставно є основою джинсової моди. Це не лише багаторічна історія фірми, це не просто перші в світі джинси, запатентовані в 1873 році в США, це бренд, який постійно розвивається, використовуючи новітні технології, випускає нові лінії одягу і завжди радує як своїх постійних покупців, так і нових шанувальників своїх творінь. Компанія Levi’s® щосезону співпрацює з відомими дизайнерами, співаками, і навіть будинками моди з світовим ім’ям: Стефан Загмайстер, Даміен Хірст, Шепард Фейрі, будинок мод Жан Поль Готьє ….

ДИСКОНТНІ ПРОГРАМИ

Система “Ultracard” надає всім власникам карток постійну знижку в розмірі 10%. Для отримання дисконтної картки “Ultracard” необхідно зробити одноразову покупку в магазині “Levi’s Store” на суму 2000 гривень.

Власники дисконтної картки “Ultracard” отримують додаткову 20% знижку в свій День Народження. Дисконтна карта дійсна тільки при пред’явленні на касі.

На основі “Ultracard” діє накопичувальна система. При накопиченні на дисконтній картці суми в 20000грн, розмір дисконту збільшується до 15%.

Дисконтна картка діє в період знижок і розпродажів до 50%.

Система лояльності:

– всім студентам при пред’явленні студентського квитка надається 10% знижка.

– при покупці двох однойменних речей в мережі наших магазинів надається додаткова знижка в розмірі 10%.

– Власники “Maccabi card” отримують додаткову знижку в розмірі 7% у всій системі магазинів “Ultracard”.

У мережі магазинів “Levi’s Store” можна придбати подарункові сертифікати номіналом 300, 600, 1000, 2500 і 5000 гривень. Сертифікати дійсні у всіх магазинах системи “Ultracard”.

×

×
Подпишитесь на новости
×