Введіть і натисніть Enter.

Зустріли Анжеліку Терлюгу у New Balance та зайшли на Home me Fest!

Цієї суботи у магазині спортивного одягу New Balance відбулася автограф-сесія з кращою каратисткою світу у категорії до 55 кг за всі часи – Анжелікою Терлюгою!
Гості мали змогу познайомитися з Анжелікою, зробити миттєве фото на пам’ять та поставити декілька питань до спортсменки. Анжеліка розповіла, що мотивує її займатися професійним спортом та що надихає її перемагати — вона мріє представляти Україну на Олімпійських іграх та впевнено іде до своєї цілі! Магазин New Balance, у свою чергу, подарував найактивнішим гостям цінні подарунки, а також 2 пояси, підписані самою Анжелікою. Зараз у New Balance проходять знижки до -30%, тож Ви теж можете потішити себе спортивними подарунками.

15 грудня у скляному павільйоні ТРЦ Riviera пройшов п’ятий Home me fest «Перша мокроноса ялинка». Home Me Fest — благодійний фестиваль на підтримку тварин з притулків, метою якого є побудити в людях почуття добра та відповідальності перед своїми домашніми вихованцями. Цього разу кішки та собаки об’єдналися та зустрічали гостей разом. Генеральний партнер фестивалю — Royal Canin, які виготовляють раціони для домашніх тварин з урахуванням специфічних потреб котів і собак. Якщо хтось мріяв про маленького улюбленця, тут він міг знайти його і забрати безкоштовно! Бо новорічні свята це завжди диво, тож ми всі разом дарували його нашим вірним пухнастим друзям.

Також Riviera Shopping City вже підготувався до новорічних свят та встановили велику святкову ялинку, де більшість відвідувачів вже встигли зробити атмосферні фото. Магазини ТРЦ вже почали активну підготовку до Конкурсу новорічних вітрин та оголосили знижки до -70%.

Дякуємо за ці активні вихідні у Riviera, у грудні на Вас чекає ще багато емоцій! Побачимось на День Св.Миколая, а 21 та 22 грудня відбудеться Gesheft Garage Sale на тему Космос.
28 та 29 грудня безкоштовні вистави для дітей у Леопарк: Крижане серце та Лускунчик.

×

×
Подпишитесь на новости
×