Введите запрос и нажмите Enter

Срібний Вік

«Срібний Вік» — ювелірний бренд, який динамічно розвивається, мережа спеціалізованих магазинів срібла, яка налічує понад 200 торгових точок по всій території України.

Магазини «Срібний Вік» — це широкий асортимент прикрас з срібла від класичних до ексклюзивних моделей: кільця і ​​сережки, ланцюжки та браслети, підвіски, годинник і брошки. Вашій увазі представлені також вироби з позолотою і золотими вставками, срібні обереги, прикраси з етнічним орнаментом і релігійної тематики. Прикраси, інкрустовані дорогоцінними, напівкоштовними каменями і перлами, приємно здивують своєю різноманітністю. Чоловік асортимент приверне увагу стильних молодих людей.

Вас чекають акції і знижки на прикраси, а також дисконтна програма для постійних клієнтів. З усіма актуальними акціями ювелірної мережі «Срібний Вік» можна ознайомитися в інтернет-магазині в розділі Акції. А якщо ви переживаєте, що можете не вгадати з подарунком, подарунковий сертифікат — справжня знахідка, яка допоможе з вибором!

Ювелірний магазин «Срібний Вік» буде радий запропонувати вам великий вибір виробів, сервісне обслуговування і доступні ціни від ювелірних брендів кращих українських і зарубіжних виробників.

Якщо ви не знайдете в магазині потрібну прикрасу, запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин sribniyvik.ua, в якому представлений весь асортимент виробів мережі «Срібний Вік». Тут ви можете замовити прикраси з безкоштовною доставкою.

Створіть свій неповторний образ і збережіть щасливі моменти в ювелірному прикрасі!

ТЕЛ .: гаряча лінія 0 800 301 333 (безкоштовно з усіх номерів в Україні)

Соц.сеті: https://www.facebook.com/sribniyvik, https://www.instagram.com/sribniyvik.ua/ 

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×