Введите запрос и нажмите Enter

Люксоптика

Ласкаво просимо в світ «Люксоптики»!

Люксоптика — це найбільша українська національна мережа оптик, де Ви можете отримати не лише професійну консультацію лікаря-офтальмолога, але і допомогу в підборі і придбанні сучасних, модних і зручних оптичних оправ, сонцезахисних окулярів і контактних лінз. Девіз: «Люксоптика» — оберігає зір повною мірою відображає місію компанії, яка полягає в тому, щоб цілком служити нашим клієнтам, надаючи повний спектр послуг по збереженню і відновленню здоров’я очей.

«Люксоптика» — це:

-професійні послуги кращих лікарів-офтальмологів;
-величезна товарна і цінова різноманітність оптичних оправ і сонцезахисних окулярів;
-великий асортимент м’яких контактних лінз провідних світових виробників;
-великий вибір аксесуарів і засобів по догляду за лінзами;
-комфортна обстановка і чуйне ставлення до покупців;
-єдині стандарти обслуговування покупців;
-гарантія якості на всі продукти та послуги;
-єдина маркетингова і рекламна політика;
-програми лояльності для постійних покупців: дисконтна програма і програма «День народження».

Безпечна оптика, професійна консультація

Кожен, хто хоч раз побував в оптиці «Люксоптика», відмічають високий професіоналізм і чуйність наших співробітників. Адже покупки повинні бути приємними і корисними. Саме тому вся продукція в нашій мережі відповідає світовим стандартам якості. Купуючи оптичну оправу або контактні лінзи, Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний, безпечний і якісний товар.

Професійна допомога лікаря-офтальмолога, консультації з питань здорового зору і правильного вибору оптичної продукції, допомога в підборі зручних і модних оправ, виконання індивідуальних замовлень на виготовлення лінз.

«Люксоптика» — це не лише провідний провідник у світ якісної і безпечної оптики, але і один із законодавців у сфері модних тенденцій на ринку оправ і сонцезахисних окулярів. У будь-якому з наших магазинів Ви зможете підібрати найактуальніші, оригінальніші і модні оправи кращих виробників Європи і світу. Дозвольте собі розкіш бути неповторними в окулярах від «Люксоптики».

Режим роботи: з 10:00 до 21:00

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×