Введите запрос и нажмите Enter

USUPSO

Перший в Україні магазин японського бренду USUPSO. Як і переважна кількість японських брендів завоювали довіру споживачів якістю продукції, що випускається і її різноманітністю.

Бренд USUPSO народився в Токіо. Стрімкий розвиток японської моди зробило ключовий вплив на сировину, що застосовуються у виробництві компанією. Філософія бренду заснована на трьох критеріях: простота, якість і натуральність. Головне завдання бренду — забезпечення своїх клієнтів високоякісним продуктом за доступною ціною, через що і є світовим лідером правильного споживання товарів.

Мета USUPSO — задоволення споживачів, які прагнуть до підвищення якості життя, при цьому раціонально витрачаючи кошти на здійснення цієї мети. Люди знають ціну речам і підходять до вибору товарів більш усвідомлено ..

Молодих і вже сформованих особистостей в першу чергу привертає варіативність і можливість економії. Продукція USUPSO супроводжує сотні тисяч споживачів, дозволяючи облаштувати своє життя.

На сьогоднішній день, USUPSO не просто відстежує всі модні тенденції, але також надає на них величезний вплив. Мережа магазинів USUPSO за 3 роки зросла до 800 торгових точок по всьому світу, суворо дотримуючись філософії бренду.

Переваги покупки продукції USUPSO

Принципово новий рівень роздрібної торгівлі. Формування абсолютно нової роздрібної мережі, що поєднує в собі всі сучасні ресурси поширення продукції (онлайн — офлайн — матеріально-технічна база, відкритість перед клієнтами та інше).

Орієнтованість на клієнта. USUPSO діє відповідно до технічним прогресом, залишаючи позаду електронну комерцію.

Глобалізація. Покупці USUPSO практично в кожній точці земної кулі мають можливість придбати якісну і доступну продукцію для щоденного використання.

Новий рівень якості. Маючи власне виробництво USUPSO може контролювати собівартість товарної продукції на всіх етапах її виробництва, що в підсумку впливаєте на рівень роздрібних цін.

Оперативність. Відстежуючи всі ринкові тенденції, USUPSO оптимізує своє виробництво, що дозволяє часто оновлювати всю продукцію, що випускається, насичуючи все ніші ринку (косметика, предмети побуту тощо).

Основні категорії товарів доступні в USUPSO:

— декоративна косметика

— іграшки

— товари для дому

— гаджети

— текстиль

 

 

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×