Введите запрос и нажмите Enter

У січні в ТРЦ Riviera відкриється ресторан азійської кухні Chin Chin

У січні в ТРЦ Riviera відкриється ресторан азійської кухні Chin Chin

В рамках реконцепції фуд-корту ТРЦ Riviera відкриваються два нових ресторани. Уже заявлений раніше McDonald’s, а також ресторан азійської кухні «Chin-Chin».

В меню ресторану азійської кухні «Chin-Chin» представлено асортимент традиційних страв Китаю, В’єтнаму, Таїланду. Тут ви зможете спробувати супи, спринг-роли, салати, снеки, дім-сами, страви wok-меню, бао і Баоцзі.
До фірмових страв належать: спринг-рол з креветками і овочами, салат з деревними грибами і овочами в азійському стилі, креветки темпура, Дімс з креветкою і свининою, курка в кисло-солодкому соусі з паровим жасминовим рисом, яєчна локшина зі свининою, рисова локшина з креветками, смажений рис з куркою і овочами.
На десерт гості зможуть замовити екзотичне смажене молоко або традиційний чізкейк з маракуйей. З напоїв в ресторані «Chin-Chin» можна замовити домашні лимонади, азійські напої з тропічними фруктами і кокосову воду.

g-group.com.ua/restaurants/chin-chin

Зона посадки в фуд-корті буде займати близько 300 м2 і буде розрахована на 180 посадочних місць. McDonald’s буде працювати щодня з 8:30 до 23:00 години, а «Chin-Chin» з 10:00 до 22:00. Дизайн фуд-корти виконаний в поєднанні стилів loft & eco. Завданням було розширити зону посадки і зробити її функціональної, світлої і зручною для клієнтів ТРЦ Riviera. «Кафе« Chin-Chin »якісно доповнить McDonald’s в цій зоні і запропонує нашим відвідувачам якісний продукт і сервіс»

×

×
Подпишитесь на новости
×