Введите запрос и нажмите Enter

Світ Чаю

ТМ «Світ Чаю» представляє всі види і групи чаїв, які імпортуються з Китаю, Шрі-Ланки, Латинської Америки, Німеччини та Чехії.

Асортимент чайної колекції компанії складають бренди ароматизованого чаю, фруктові коктейлі, трав’яні суміші, елітні класичні чаї, ройбуш, мате і лапачо, а також подарункові чайні набори.

Завдяки нашій компанії споживач має можливість ознайомитися з чаями, які до недавнього часу були доступні небагатьом. Це високоякісні зелені, білі та чорні чаї, які називають елітними.

Серед них «оолонги» з неповторним тонким смаком, «ПуЕри», які виділяються благородністю запаху, а також кращі сорти Дарджилінг.  Асортимент ТМ «Світ чаю» розрахований не тільки на будь-який смак, а й на різні споживчі можливості.

В асортименті ТМ «Світ Чаю», крім чаю, присутній швейцарський кави від кращих виробників — ТМ «Blaser» і «Badilatti», а також популярні «Суперфуд» — ягоди годжі, насіння Чіа і зелений кава.

Крім того, компанія «Світ чаю» є постачальником широкого асортименту аксесуарів до чаю, кави і чайної церемонії, виготовленого з порцеляни і кераміки. Широкий вибір витонченої посуду і аксесуарів зроблять чаювання для шанувальників чаю комфортним і приємним.

 

 

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×