Введите запрос и нажмите Enter

English Home

ENGLISH HOME: ФІЛОСОФІЯ ЗАТИШКУ

Все для домашнього тепла і комфорту в одному магазині

Інтер’єр багато в чому визначає, наскільки в будинку затишно і гармонійно. Стильні фіранки і милі килимки, накрохмалені скатертини і красиві покривала — деталі здатні не тільки створити настрій, але і вселити впевненість, що своє житло — краще і найрідніша в світі місце. Деталі створюють відчуття комфорту і щастя — така філософія English Home — бренду, створеного, щоб зробити будинок красивіше і душевніше.

Садові троянди, пастельні тони, акуратні рюші — елементи дизайну класичних англійських інтер’єрів стали джерелом натхнення для формування стилю English Home. Назва марки красномовно свідчить про те, що стриманість і аристократизм є її ключовими цінностями.

У колекціях English Home представлені текстиль та інтер’єрні аксесуари для кожного куточка в будинку. Для спальні — комплекти постільної білизни, покривала і одягу для сну в вікторіанському стилі. Для кухні — скатертини, сервіровочні серветки і текстильні аксесуари, необхідні, щоб готувати з радістю і задоволенням. М’які килимки, махрові рушники і приємні до тіла халати — все, що потрібно у ванній кімнаті. Сімейну вітальню прикрасять елегантні штори, тюлі та килимові доріжки. Милі аксесуари і постільна білизна допоможуть облаштувати дитячий мрії для дитини будь-якого віку. Крім основних ліній, в асортименті English Home представлено безліч приємних дрібничок і дрібниць, які зроблять інтер’єр душевним, приємним і найріднішим для всіх членів сім’ї.

У колекціях домашнього текстилю English Home використовується тільки натуральна бавовна, а аксесуари виконані з безпечних пластика, полімерів і високотехнологічних матеріалів.

Повертатися в свій будинок завжди приємніше, якщо він — від English Home!

English Home — провідний виробник домашнього текстилю та аксесуарів для інтер’єру. Компанія використовує самі передові технології і натуральні якісні матеріали, що не заподіюють шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людини. Широкий асортимент продукції English Home об’єднує якість і стиль і представлений в магазинах Туреччини, Болгарії, Албанії, Азербайджану, Іраку, Кіпру, Росії та України. 

Офіційний сайт бренду

×

×
Подпишитесь на новости
×