Type and press Enter.

Новорічна виставка-ярмарка котів і кошенят у ТРЦ Riviera

Міжнародна організація Клуб Любителів Кішок ROLANDUS-UNION за підтримки ТРЦ Riviera Shopping City запрошує Вас на Новорічну виставку-ярмарку котів і кошенят!

Більше 100 представників різних порід приїдуть з різних куточків України зі своїми котиками, аби продемонструвати Вам велич та грацію цієї неймовірної тварини – Кішки!

Величезні мейн-куни (розміри деяких будуть досягати розмірів маленької рисі), неперевершені сибіряки з бездонними синіми очима та прекрасним білим хутром, граціозні абісинці та волелюбні  бенгали, ніжні сфінкси, хвилясті девон рекси, милі манчкіни на маленьких лапках, але з величезним добрим серцем. Надзвичайні шотландці різних кольорів та варіацій. А таких, як в нас, ви більше ніде не побачите британців, розміри будуть дивувати!

А найголовніше – це те, що всі котики приїдуть зі своїми кошенятами, яких Ви зможете придбати в свою родину прямо на Виставці, а ми допоможемо Вам з оформленням документів та іншими питаннями, що вас зацікавлять!

Родзинкою на торті буде найдобріша дівчинка-перевертень Шуша, з якою Ви зможете не тільки познайомитись, але й сфотографуватись прямо на Виставці.

Окрім того, саме ви зможете вирішити, хто стане головним улюбленцем виставки і отримає супер приз! Вперше за історію саме від відвідувачів буде залежати рішення про номінацію Найкращий Кіт Виставки! Для цього вам буде треба просто проголосувати за номер, який вам сподобався на виставці, і кинути цей номерочок до чарівної скриньки!

Отже, вся ця чарівна казка з неперевершених тварин, яких ще ніколи не було в ТРЦ Riviera, чекатиме вас на 2 поверсі біля ескалатора 28-29 грудня з 10:00 до 19:00!

Вхід платний: 60 грн – дорослий, 40 грн – дитячий (дітки до 14 років), дітки до 3 років – безкоштовно!

×

×
Подпишитесь на новости
×