Type and press Enter.

HAND MADE ярмарок в ТРЦ Riviera 27-30 грудня

Шановні гості та майстри Hand Made ярмарки “Різдвяний Ажіотаж”! Щороку в кінці грудня фестиваль “Різдвяний Ажіотаж” ручної роботи в Одесі, в ТРЦ Riviera став традиційним заходом для одеситів і гостей міста.

Залишилося не так багато часу до Новорічних свят та на початку нашої традиційної передноворічної # ярмарки #HandMade “Різдвяний Ажіотаж” і ми починаємо відлік, до початку ярмарку.

Організатори провели ретельний відбір робіт майстрів, які будуть представлені: авторські прикраси, сумки, вироби зі шкіри, авторське мило, магніти та декупаж, одяг, шапки, пряники, глінтвейн все це і багато іншого, створено з любов’ю, руками майстрів.

Атмосфера яку організатори створюють, спільно на ярмарку, на ці чотири дні ми стаємо єдині в нашому прагненні поділиться передсвятковим настроєм і запропонувати унікальні подарунки для ваших близьких на новорічні свята.

На ярмарку пройде безпрограшна лотерея, призовий фонд 10.000 гривень. Цінні призи браслети з натуральних каменів, брелоки, магніти та інші приємні сюрпризи.

Чекаємо Вас на нашому ярмарку Hand Made “Різдвяний Ажіотаж”!

Участь Viber +380669165936 Art gallery “Cappuccino” Odessa, Ukraina

Місце проведення: ТРЦ Riviera У коридорах біля магазинів Леопарк, Mark & Spencer, Алло і Ашан.

×

×
Подпишитесь на новости
×