Введіть і натисніть Enter.

8D Cinema

Кінотеатр обладнаний відповідно до сучасних технологій, що дозволяє насолоджуватися кінострічками, зробленими із застосуванням найсучасніших спецефектів. Вся палітра кіножанрів доступна тут з ефектом повної присутності в тому, що відбувається.

Завдяки спеціальним 8D- технологіям ви зможете в повній мірі наблизитися до реальності, чути Hi-Fi звуки, не просто бачити, а й відчувати пориви вітру, сніг, дощ, туман, дим, мильні бульбашки, хвости мишей.

Технологія 8D кінотеатру просунулася ще далі! У гонці за якістю і задоволенням побажань клієнтів відбулися якісні зміни навіть цієї – нової технології. На зміну звичайним плоским екранам прийшли ультрасучасні циліндричні екрани. Більш того – наступний крок у модернізації 8D технології – рухома підлога кінотеатру або рухомі крісла глядачів.

У новому 8D кінотеатрі екрани більше, зображення гранично якісним. Рухливі крісла, поворотні платформи – все це вже використовується для додання ще більшої привабливості та досягнення ще більшого реалізму відчуттів.

Ціна квитка 50 грн.

×

×
Подпишитесь на новости
×