Введіть і натисніть Enter.

GJ Coffées

Компанія GLORIA JEAN’S COFFEES була заснована в США в 1979 році, коли Ед і Глорія Джин Кветко придбали невеликий магазинчик подарунків в маленькому містечку під назвою Лонг Гроув, який розташований на півночі від Чикаго, штат Іллінойс.

Крім подарунків Ед і Глорія почали продавати своїм відвідувачам каву в зернах вищої якості, щоб ті могли насолодитися нею під час здійснення покупок.

У 2005 році, через всього 9 років після відкриття першої кав’ярні GLORIA JEAN`S COFFEES в Австралії, Набі і Пітер придбали у GLORIA JEAN’S COFFEES U.S.A. право франчайзингу, а також право представляти цю торгову марку в усьому світі. З тих пір, GLORIA JEAN’S COFFEES є на 100% австралійської мережею кав’ярень, представленою в багатьох країнах світу. З 2005 наша торгова марка постійно розвивалася і росла. Сьогодні мережі GLORIA JEAN’S COFFEES належить більше 420 кав’ярень в Австралії і ще 300 в 30 країнах світу.

Кав’ярня «Gloria Jean’s Coffees» нарешті в Одесі! Приємна, комфортна обстановка, доброзичливий персонал завжди радий вас бачити! Щоб отримати чашку ароматної кави, необхідно чекати всього дві хвилини, тому в народі Gloria Jean’s Coffees називають «кавовим фастфудом». Секрет Gloria Jean’s Coffees – у використанні фірмової суміші зерен, пропорції якої тримаються в строгому секреті.

Ми завжди раді бачити у нас в гостях!

×

×
Подпишитесь на новости
×